Салат „Фрутті“

Сезон літа та купання на річці відкрито, тому варто задуматись, а чи в порядку ваша фігура? Для того, щоб виглядати ефектно та не соромитись свого тіла, варто притримуватись більш правильного харчування та скоротити вживання важкої, смаженої та м’ясної їжі. На противагу таким стравам приходять легкі та не менш ситні салати! Хто що більше любить: чи то овочеві, чи то фруктові – користі і у тих, і у тих дуже багато! Спробувавши такий салатик ви обов’язково наповнитесь енергією та відчуєте себе більш здоровими. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про один літній, яскравий фруктовий салат, яки точно підніме вам настрій та збереже вашу фігуру!  Салат „Фрутті“– це максимально смачне та солодкувате поєднання всіма улюблених фруктів, а саме: кисленького ківі, смачного та ніжного нектарину, соковитого винограду та екзотичного кумквату. Завершує цей мікс ніжний та апетитний йогурт без наповнювача, адже так він не перекриватиме смак свіжих фруктів, а тільки ще більше підкреслюватиме їх.

Для приготування цього яскравого та дієтичного салатику вам потрібні такі інгредієнти:

– ківі середнього розміру ( 1 штука)

– гілка зеленого винограду ( невеличка)

– екзотичний фрукт кумкват ( 3- 4 штуки)

– нектарин середнього розміру ( 1 штука)

–  йогурт білий без наповнювачів та цукру

Етапи приготування та рекомендації щодо вибору фруктів

1. Візьміть ківі, промийте його під водою та очистіть від волосистої шкірки. Використовуйте при цьому гострий, та не дуже широкий ніж, щоб ви змогли якомога тонше обрізати шкірку та зберегти м’якоть. Перед покупкою цього плоду, вам потрібно ретельно оглянути його. Як вибрати фрукти в упаковці, адже визначити якість і ступінь зрілості в ній непросто. Потрібно дуже уважно оглянути контейнер: конденсат на стінках упаковки говорить про порушення зберігання або псування фрукта. Самі фрукти повинні бути без видимих плям темного кольору, можна взяти контейнер і трохи потрусити ним, щоб мати змогу оглянути всі сторони плодів. Придивіться до того місця, де була плодоніжка фрукта – там не повинно бути вологості. Також при натисканні на місце плодоніжки не повинно виділитися жодної крапельки. В іншому випадку це означає, що фрукт був пошкоджений під час транспортування або зберігання і, можливо, вже зіпсований. На дотик ківі не повинно бути надто тверде, а тим більше – надто м’яке. Шукайте на прилавках щось середнє між твердим та м’яким і виберете справді солодке та соковите ківі.

2. Нектарин ретельно промийте під протічною водою, висушіть паперовим рушником та поріжте на не надто товсті скибки. Перш за все, при виборі нектаринів ви маєте розуміти, що вони не повинні бути надто блискучими – це може бути ознакою того, що їх натерли парафіном. Найкраще брати яскраво-жовті плоди з червоними боками, а ось якщо вони будуть рожевими – це показник того, що плід ще не дозрів. Слідкуйте за тим, щоб на поверхні фруктів не було плям та вм’ятин, адже це свідчить про процес гниття всередині фрукта. Ці дивовижно солодкі фрукти містять вітаміни А, С, Е, К, групи В, бета-каротин, антиоксиданти, вуглеводи (фруктозу, сахарозу, глюкозу), органічні кислоти (яблучну, лимонну), мінерали , розчинну і нерозчинну клітковину. 

3. Виноград добре промийте під водою, а потім відділіть грона. Кожне гроно розріжте навпіл.Вибираючи виноград іноді на ягоді можна побачити сліди білуватого нальоту, який бентежить покупця. Насправді білий наліт на виноградинах деяких сортів – це не застиглий хімікат, а природний восковий захисний шар, який є показником того, що виноград не піддавався багаторазовому перекладанні та довгому зберіганню. Це можна вважати як своєрідний природний знак якості. 

4. Кумкват сполосніть під водою, далі візьміть гострий ніж та розріжте його на четвертинки. Купляючи цей екзотичний фрукт, вибирайте досить щільні і великі плоди оранжевого кольору (зелені плоди зазвичай недозрілі). Не беріть кумквати зі світлими плямами на шкірці або вм’ятинами. Цей карликовий апельсин містить вітаміни (С, Р, Е), пектинові речовини, ефірні олії, калій, кальцій, фосфор, натрій і залізо, багатий бета-каротином та клітковиною. 

5. Переконайтеся, що всі фрукти нарізані та готові до з’єднання.

6. Візьміть невеличку салатницю та помістіть у неї порізані фрукти, полийте зверху 2 столовими ложками йогурту та ретельно перемішайте. Для креативності та ще більш апетитного вигляду можна прикрасити салат та добавити солодку трубочку. Наш легкий та такий смачнючий літній салат готовий до подачі!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert