Салат „Вітамінний“

Салат містить багато життєво важливих поживних речовин. І якщо Ви вагаєтесь над питанням, чи корисним є постійне споживання овочевого салату, відповідь буде однозначною – так! Щоденне вживання салату має багато доведених переваг для здоров’я. Дослідження людей, які їдять салат щодня, і тих, хто не їсть салати, виявило, що у тих, хто не пропускає цю важливу частину обіду, у крові вищий рівень таких поживних речовин: фолієва кислота (допомагає вашому організму виробляти нові еритроцити. Якщо Ви вагітні або страждаєте анемією, може бути важливим або доповнити, або спробувати включити фолієву кислоту у свій раціон), вітамін С (він корисний для кісток, крові, м’язів, хрящів і вироблення колагену. Вітамін С також допомагає Вашому організму оздоровлюватися та зберігати залізо), вітамін Е (сповнений антиоксидантних властивостей, вітамін Е може допомогти Вашому тілу боротися з хворобами, покращити зір та підтримати здоров’я мозку, крові та шкіри), лікопін (це природний пігмент, який надає фруктам і овочам яскраво-червоний колір), альфа і бета-каротин (ці жовті, оранжеві та червоні пігменти містяться в яскраво забарвлених фруктах та овочах, таких як морква. Вони знижують ризик серцево-судинних захворювань і раку та покращують здоров’я крові). Існує думка, що організм нелегко засвоює сирі фрукти та овочі. Загалом, це виявилося неправдивим. Люди, які регулярно їдять салат, з більшою ймовірністю отримають рекомендоване споживання поживних речовин. І усі ці поживні речовини Ви з легкістю отримуєте, приготувавши чудовий „Вітамінний“ салат! Де ще Ви знайдете рецепт такого корисного салату з такою мізерною кількістю інгредієнтів? Тому, приступимо до роботи!

салат рецепт

Інгредієнти для салату „Вітамінний“ :

– зернистий сир (200 гр.)
– рожевий виноград (150 гр.)
– листя руколи (150 гр.)
– оливкова олія

салат інгредієнти

Кількість порцій : з поданих інгредієнтів можна приготувати одну велику порцію салату
Час приготування : 10 хвилин

Приготування

Крок 1.

Помийте рожевий виноград і розріжте кожну виногранку навпіл. Вийміть кісточки. Виноград, виноградний сік і вино містять антиоксиданти, які допомагають серцево-судинній системі. Ці антиоксиданти, які іноді називають флавоноїдами або поліфенолами, можуть розслабити кровоносні судини і зменшити запалення. Вони також знижують функцію згортання тромбоцитів так само, як і аспірин.                                   

салат смачний

Крок 2.

Підготуйте 200 гр. зернистого сиру – якщо Ви придбали сир брикетою, обережно розімніть його виделкою. Крім вмісту кальцію і білка, сир багатий такими важливими мінералами, як селен. Чашка такого сиру = 36 відсотків рекомендованої добової норми споживання селену. Незважаючи на те, що Вам потрібен лише невеликий шматочок щодня, цей мінерал життєво важливий для здорової функції щитоподібної залози.

салат легкий

Крок 3.

Не обійдемося ми і без руколи – це найкраща зелень для салату. Популярність руколи так само пов’язана з її користю для здоров’я, як і зі смаком. В одному дослідженні сказано, що рукола містить особливо багато речовин, що борються з раком. Цей смачний зелений продукт є насиченим поживними речовинами і має високий вміст клітковини та фітохімічних речовин. У руколі мало цукру, калорій, вуглеводів і жирів і вона містить багато життєво важливих поживних речовин. До них належать кальцій, який сприяє нормальному згортанню крові. Калій, мінерал і електроліт, життєво важливий для роботи серця і нервів. Фолат, вітамін В. Він допомагає підтримувати виробництво ДНК та іншого генетичного матеріалу. Це особливо важливо для жінок, які вагітні або планують завагітніти. Дефіцит фолієвої кислоти у вагітних може призвести до розщеплення хребта, дефекту нервової трубки. Вітамін С, потужний антиоксидант, який підтримує імунну систему. Також відомий як аскорбінова кислота, вітамін С важливий для здоров’я тканин і засвоєння заліза з їжі, а також вітамін К, який сприяє згортанню крові. 

салат простий

Крок 4.

Продукти готові, тепер візьміть оливкову олію і приступимо до формування салату.    

салат корисний

Крок 5.

На велику тарілку викладіть листя руколи, а на нього – зернистий сир.   

салат поживний

Крок 6.

Додайте шматочки винограду і заправте салат оливковою олією.

салат апетитний

Крок 7.

Смачний, корисний, поживний, апетитний салат готовий до подачі.    

салат приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert