Якщо Ви шукали ідеальний салат , який і на смак і на вигляд є божественним – переставайте шукати. Адже саме зараз Ви про нього читаєте! Салат „Версаль“ – це поєднання ніжності і спокуси , чудовий варіант закуски на застілля чи невимушеного обіду в родинному колі. Нам знайома ситуація , коли нервує все – і погода за вікном „ніяка“, на роботі повний завал , хочеться просто прийти додому і відпочити… Але треба думати , чим би перекусити. Та не просто чим-небудь , а щоб і красиво , і корисно. В такі моменти нам приходять на допомогу прості рецепти салатів , які швидко готуються і не вимагають особливої мороки. А маленькі деталі – в нашому випадку гранат – допоможуть із звичайного салату зробити кулінарний шедевр. Записуйте інгредієнти і беріться готувати!
Інгредієнти для салату „Версаль“ :
– один соковитий гранат
– кочан броколі
– домашній сир (100 гр.)
– шпинат
– плавлений сир
– сіль
Кількість порцій : з перечислених інгредієнтів можна приготувати дві порції салату
Час приготування : 20 хвилин
Приготування
Крок 1.
Виберіть красивий , великий , достиглий гранат. Цей фрукт володіє цілою низкою корисних властивостей. Він покращує склад крові , функції щитоподібної залози , укріпляє серцево-судинну систему. Гранат також є ефективним при туберкульозі і має протизапальну дію. Великий стакан гранатового соку в день стабілізує метаболічні процеси в організмі і сприяє усуненню зубного нальоту (за рахунок своїх протимікробних властивостей).
Крок 2.
Візьміть окрему чисту тарілку і відкладіть в неї зернята гранату. Їх ми будемо використовувати для того, щоб надати салату красивого, цікавого вигляду. Крім цього, гранат додасть пікантності до смаку нашого „Версалю“.
Крок 3.
Як тільки ми розберемося з гранатом , приступимо до броколі – його ми будемо варити. Броколі є джерелом антиоксидантів , вітаміну С , клітковини і калію. Він має позитивний вплив на систему травлення , а також протизапальний і антикарценогенний ефекти. А для людей з цукровим діабетом чи ожирінням броколі – це саме те, що лікар прописав.
Крок 4.
Зварене броколі нарізаємо на маленькі кусочки.
Крок 5.
Підготуйте 100 гр. домашнього сиру. Він є корисним кисломолочним продуктом і багатий білками , фолієвою кислотою і цілою низкою вітамінів. Незамінним і найголовнішим компонентом в складі творогу є метіонін. Це сильний антиоксидант , який має ліпотропну дію. Проте не забувайте, що споживати цей продукт в неймовірних кількостях не варто – в ідеалі 200 гр. в день.
Крок 6.
Помийте листя шпинату і дрібно іх наріжте. Ця зелень є рекордсменом по вмісту калію і заліза , а також шпинат має в своєму складі багато рослинного білка. Він нормалізує перистальтику кишківника і допомагає позбутися запорів , сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму , нормалізує рівень гемоглобіну в крові , допомагає налагодити обмін речовин.
Крок 7.
Підготуйте плавлений сирок – він слугуватиме основою , яка „тримає“ салат. За бажанням можна використовувати майонез. Плавлений сир вважають кориснішим за твердий, адже він повністю засвоюється організмом , містить фосфор і калій , є корисним для волосся і шкіри. Також цей продукт містить казеїн – білок найвищої якості, який дуже потрібний нашому організму.
Крок 8.
Перемішуємо усі інгредієнти разом з плавленим сиром і викладаємо на тарілку в формі трикутника. Прикрашаємо салат гранатом і листям шпинату. Перед подачею радимо охолодити салат в холодильнику і подавати холодним. Смачного Вам!