«Поцілунок весни»

Чи не додати нам трішки енергії до нашого столу? Якщо таке питання доречне нині для Вас, пропонуємо долучитися до дуже простого, втім, корисного приготування салату. Кожен інгредієнт підібраний з любов’ю і турботою про близьких. Адже для нас найголовніше, аби Ви отримали максимум смакових задоволень. Все детально розписано, відтак приготування займе лише кілька хвилин. Тож, почнімо!

Для приготування салату «Поцілунок весни» нам знадобиться:

сир (фета, або ж бринза – на ваш смак) – 120 г

огірок – 1 шт.

цибуля ріпчаста – половинка

кріп – пучок, 15 г

сметана, чи домашній йогурт – 60 г

спеції – на ваш смак

Кількість порцій – 1

Час приготування – 25 хв.

Крок 1.

Розпочнімо наше приготування із нарізання кубиками сиру фета, або ж бринзи. Цей продукт ми обрали не випадково, адже він – джерело кальцію та мінералів. Все завдяки відсутності термічної обробки. Ніжний смак сиру додасть пікантних ноток у поєднанні з іншими компонентами. Про них поговоримо у наступному кроці.

Крок 2.

Ось уже кухня наповнилася ароматом огірочка щойно ви його помили та відрізали краї. Саме соковитий, стиглий овоч середнього розміру згодиться для порції салату «Поцілунок весни». Поріжте його такими ж кубиками. Як і сир. Певні, Ви в передчутті неймовірного частування!

Крок 3.

Цибуля для салату, то наче полуниця для вершків. Цей овоч дуже корисний. Саме він насичує організм вітамінами, які борються із застудами. Достатньо лише половинки цибулі, аби порція салатика наповнилася неперевершеним додатковим смаком. Поріжте її на дрібненькі кубики та переходьте до наступного етапу.

Крок 4.

Кріп – ще один компонент нашої страви. Для того, аби вона заграла усіма відтінками, такої приправи потрібно зовсім трохи. Та й подрібнювати кріп занадто ретельно не потрібно. Достатньо промити пучечок під проточною водою та подрібнити руками, чи ножем.

Крок 5.

Перед вами справжнє розмаїття продуктів, уже готових, аби їх поєднали. Залишилося підготувати сметану. Завжди . Аби заправити салат можна використати і  домашній йогурт без фруктових наповнювачів.

Крок 6.

Змішайте всі компоненти докупи та додайте спеції на Ваш смак і насолоджуйтеся стравою!

Quellangaben:

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert